Deskové hry

7 divů světa

Hra probíhá ve třech kolech zvaných věky, během kterých současně s ostatními hrajete karty, pomocí nichž rozvíjíte své město. Tyto karty představují různé budovy: zdroje surovin, civilní, obchodní, vojenské, vědecké a cechové. Na konci každého věku vytáhnete do války proti dvěma svým sousedům. Po uplynutí všech tří věků spočítáte své vítězné body za město, div světa, vojenskou moc a pokladnici. Hráč s nejvyšším skóre vítězí.

Pro 3 až 7 hráčů

Herní doba cca  30 minut

 

7 divů světa - Duel

Hra vycházející z úspěšné deskové hry 7 Divů světa. Je upravená pro souboj jeden na jednoho. 7 divů světa - duel je dynamická a zábavná karetní budovatelská hra ze starověku, ve které se stanete vládcem starověkého města a jako stavitel jednoho ze sedmi divů světa rozdrtíte svého soupeře!

Pro 2 hráče

Herní doba cca 30 minut

 

Civilizace

Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit převádí úspěšnou videoherní sérii do podoby strategické deskové hry. V této rychlé a přístupné adaptaci vedou hráči své národy v honbě za územím, technologiemi a hru měnícími divy světa.

Pro 2 až 4 hráče

Herní doba cca 60 až 120 minut

 

Dixit

Máte rádi pohádky? Vyžíváte se v hádankách? Potom vyzkoušejte překrásně ilustrovanou rodinnou karetní hru Dixit založenou na nápaditých nápovědách a kreativním hádání. Nechte se unést svojí fantazií a probuďte v sobě pohádkového vypravěče!

Pro 3 až 8 hráčů

Herní doba cca 30 minut

 

Dobble

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden!

Pro 2 až 8 hráčů

Herní doba cca 15 minut

 

Fallout Shelter

Na povrch dopadly bomby, ale 600 metrů pod ním ve vašem VAULT-TEC Vaultu přežívá vzkvétající a spokojená společnost. Tedy do dne, kdy nečekaně zemřel váš Správce. Nyní je na vás a ostatních zástupcích, abyste se postarali o bezpečí, produktivitu a spokojenost obyvatel vašeho Vaultu. Změřte síly s ostatními hráči, abyste zjistili, kdo si dokáže získat srdce obyvatel, kteří ho pak zvolí svým novým Správcem!

Pro 2 až 4 hráče

Herní doba cca 60 až 90 minut

 

Hra o trůny: Spiknutí

V této svižné karetní hře vedete svou frakci jako jedna z devíti postav. Použijte svůj vliv k přilákání nových spojenců, ale nezapomeňte, že spojence sdílíte se svým sousedem. Střezte se – dokonce i vaši nejbližší společníci nejsou loajální jenom k vám.

Pro 3 až 6 hráčů

Herní doba cca 90 minut

 

Jízdenky, prosím: Evropa

Celosvětově veleúspěšná desková hra oceněná titulem "Hra roku" vás zavede do dob budování železnic v Evropě. Stanete se stavitelem železničních tratí v Evropě 19. století a zažijete největší vlakové dobrodružství!

Pro 2 až 5 hráčů

Herní doba cca 45 minut

 

Jedním slovem

Jedním slovem je kooperativní párty hra. Všichni hrajete společně, abyste dosáhli toho nejlepšího skóre! Společně nechte jednoho z hráčů hádat tajemné slovo, ke kterému napíšete jednoslovné nápovědy. Ale pozor, snažte se být originální, abyste neměli stejné nápovědy jako další hráči. Všechny stejné nápovědy se vyřadí ještě před tím, než je aktivní hráč uvidí.

Pro 3 až 7 hráčů

Herní doba cca 20 minut

 

Lotři

Lotři jsou jednoduchá a rychlá karetní hra s úžasnými ilustracemi Riccarda Crosy. Hra je zasazená do fantastického světa Temného pána Rigora Mortise. Použijte karty k vytvoření devastujících kombinací, získejte kořist z pokladu Rigora Mortise a zhaťte plány svých protivníků. Kdo ukradne poklad Temného pána před tím, než se věží rozezní magický poplach?

Pro 2 až 6 hráčů

Herní doba cca 40 minut

 

Marvel: Rukavice nekonečna

V této svižné karetní hře budete riskovat a dedukovat, abyste rozhodli o osudu vesmíru! Hrajte za Thanose a najděte všechny kameny nekonečna, nebo za tým hrdinů, který se ho snaží zastavit. Dokážete bitvu zvrátit ve svůj prospěch?

Pro 2 až 6 hráčů

Herní doba cca 15 minut

 

Marvel: United

Napříč světem se objevují nové hrozby. Superpadouši rozsévají svár, snaží se chopit moci a obyčejný lid zadupávají do prachu. Zbude světu nějaká naděje, pokud se jejich spiknutí někdo nepostaví? Nicméně kde povstávají mocní padouši, rodí se i chrabří hrdinové! Ve svém zoufalém boji a snaze ochránit nevinné vyrazí do celého světa. Pokusí se hrozbám zabránit a jednou pro vždy se padouchům postavit.

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 40 minut

 

Marvel X-MEN: Povstání mutantů

Staňte se X-Menem a bojujte za záchranu lidstva! X-Men: Povstání mutantů vám a až pěti dalším mutantům umožní postarat se o náš svět a hrát si při tom na ikonické postavy jako Gambit, Rogue, Storm, Cyclops, Wolverine a další. Vyberte si z osmi různých dějových linek a vyšlete Blackbirda na mise po celém světě. Probojujte si cestu k finálnímu zúčtování!

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 60 - 120 minut

 

Milostný dopis

Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by mohla vládnout.

Pro 2 až 6 hráčů

Herní doba cca 15 - 20 minut

 

Munchkin

Karetní hra, kde jde především o to, se při hraní pořádně pobavit! Vstupte do světa her na hrdiny… tak trošku jinak. Bojujte s draky gumovou kačenkou a obírejte o další ničivé předměty své spoluhráče, kteří byli až doteď vašimi parťáky!

Pro 3 až 6 hráčů

Herní doba cca 60 - 90 minut

 

Na louce

Ve hře Na louce se hráči stanou přírodumilovnými poutníky, kteří soutěží o titul nejlepšího pozorovatele. Vybaveni vědomostmi se vydávají napříč malebnou krajinou, aby nalezli různé druhy tvorů a rostlin, a objevili nezvyklé předměty. Mohou narazit na malé hlodavce na své pouti vysokou trávou, zahlédnout káně na lovu, či dokonce spatřit zmiji.

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 60 - 90 minut

 

PAC-MAN

Hra se odehrává na vyvýšeném plastovém hracím plánu se zamačkávacími PAC-tečkami. Vyčistěte všechny sektory hracího plánu, než vás duchové chytí a nezapomeňte ani na bonusové ovoce a pilulky síly, které z PAC-MANa  dočasně udělají "lovce" duchů.

Pro 2 až 5 hráčů

Herní doba cca 20 minut

 

Pandemic: Epicentrum Evropa

Ve hře Pandemic: Epicentrum–Evropa se stanete členy speciálního týmu, který bojuje proti nemocem. Použijte své jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šíření nemocí napříč Evropou a při tom pracujte na vývoji léků. Se svým týmem hrajte proti hře a pokuste se předejít vzniku ohnisek.

Pro 2 až 4 hráče

Herní doba cca 30 minut

 

Project L

Ve hře Project L se budete ze svých dílků snažit skládat skládačky jednu po druhé tak, abyste dílky využili optimálně a získali co nejvíce bodů.

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 30 minut

 

Small World of Warcraft

Na Azerothu začíná nový den, stejný jako všechny před ním i ty, které budou následovat. Den nemilosrdných bojů o ovládnutí světa Warcraftu. Svět už všem připadá příliš malý a navíc se v něm odehrává nikdy nekončící svár mezi Aliancí a Hordou. Přichází úsvit a s ním i čas, když se do předních linií postavíte i vy.

Pro 2 až 5 hráčů

Herní doba cca 40 - 80 minut

 

Sonic a parťáci

Cílem hry je doběhnout s oběma figurkami vašeho dvoučlenného týmu do cíle jako první. Hráči ovládají figurky číselnými kartami v barvách týmů, ale má to háček. Karty se rozdávají náhodně, takže často budete muset pohybovat i figurkami svých soupeřů. Je tedy potřeba dobře plánovat a snažit se karty hrát v ten nejlepší možný okamžik, abyste sobě pomohli a ostatním uškodili.

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 20 minut

 

Splendor Marvel

Kameny nekonečna jsou roztroušeny po celém Multiversu. Využijte jejich esence, najměte hrdiny a padouchy a získejte body nekonečna. Sjednoťte Avengers, ovládněte lokace a ve správný okamžik získejte Rukavici nekonečna!

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 30 minut

 

Stranger Things

Užijte si rychlou a nápaditou blafovací hru, ve které není nouze o překvapení… Ve svém tahu si doberete kartu a dáte ji jinému hráči. Pomůžete mu, omráčíte ho… nebo ho přimějete změnit stranu!

Pro 4 až 10 hráčů

Herní doba cca 20 minut

 

Výbušná koťátka

Výbušná koťátka jsou vysoce strategickou a koťátky poháněnou verzí ruské rulety. Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, končí a je vyřazen ze hry ...

Pro 2 až 5 hráčů

Herní doba cca 10 až 20 minut

 

Zóna

Zóna je dobrodružná desková hra, která se odehrává v černobylské zakázané zóně. Ujímáte se rolí mrchožroutů, kteří čelí pokroucené realitě radioaktivní pustiny: Zóny. Putujete oblastí a pátráte po hodnotných artefaktech a fungujícím vybavení, které by vám mohlo pomoci překonat nástrahy na vaší cestě do jaderné elektrárny a odhalit tajemství Černobylu.

Pro 1 až 4 hráče

Herní doba cca 120 až 180 minut